Renginiai

Aukštosios kultūros impulsai mokykloms

Mūsų mokykla kartu su kitomis šalies vidurinėmis mokyklomis bei gimnazijomis dalyvauja projekte AKIM (,,Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“). Jau įvyko ne vienas susitikimas su žymiais šalies  menininkais.

Kovo 7 d. pas mus svečiavosi poetas, eseistas Rimantas Kmita. Susitikime su kūrėju dalyvavo 9 – 12 klasių mokiniai, mėgstantys skaityti knygas, besidomintys literatūra. Pamokos – susitikimo metu svečias kalbėjo apie šiuolaikinę lietuvių literatūrą, pateikė netikėtą, provokuojantį požiūrį į ją, pakvietė moksleivius į žaismingą diskusiją apie knygų reikalingumą. Po prasmingos pamokos Rimantas Kmita mielai sutiko užsukti į mokykloje vykusį šventinį koncertą, skirtą Kovo 11 – ajai. Želva, jos mokykla bei bendravimas su moksleiviais svečiui paliko teigiamus įspūdžius.

 

Grįžti į ankstenį