Renginiai

Susitikimas su kompozitoriumi Šarūnu Naku

Svečiuose – kompozitorius Šarūnas Nakas

Mūsų mokykloje toliau tęsiasi šalies mokyklų projekto ,,Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ renginiai. Šįkart vyresniųjų klasių moksleiviams pamoką vedė žinomas Lietuvos muzikos pasaulio žmogus kompozitorius Šarūnas Nakas. Pamokoje – susitikime dalyvavo trisdešimt 8-12 klasių mokinių, besidominčių muzika, grojančių, dainuojančių.

Svečias pamokos dalyviams demonstravo fragmentus iš savo paties sukurtų dokumentinių filmų apie garsius XX a. Lietuvos muzikus, pasakojo apie šiuolaikinę muziką, leido pasiklausyti savo paties sukurtų muzikinių kūrinių.

Ši netradicinė pamoka moksleiviams itin patiko. Juos žavėjo ne tik Šarūno Nako profesionalumas, bet ir jo nuoširdus bendravimas, gebėjimas užmegzti betarpišką ryšį su jaunąja auditorija.

Grįžti į ankstenį