Renginiai

Garsaus dainininko vizitas

 

Garsaus dainininko vizitas

Balandžio 22 dieną mūsų mokykloje įvyko dar vienas projekto AKIM renginys – susitikimas – pamoka, kurią vedė žinomas solistas, Lietuvos muzikos akademijos profesorius Vladimiras Prudnikovas. Pamokoje dalyvavo daugiau nei 30 muzika, dainavimu besidominčių mokyklos moksleivių.

Svečias nuotaikingai papasakojo apie savo kelią į muzikos pasaulį, šiek tiek pravėrė muzikinio pasaulio užkulisius. Įdomu buvo pasiklausyti V.Prudnikovo pasakojimo apie muzikinių studijų ypatumus, sužinoti, koks gali būti kelias norint rinktis muziko profesiją.

Pamoka prabėgo nepastebimai. Moksleiviai svečiui turėjo ir klausimų, į kuriuos mielai buvo atsakyta. Solistas apsilankė mokyklos muziejuje, kur pasirašė Svečių knygoje bei paliko dovanų – muzikinį kompaktą su savo įdainuotais kūriniais ir knygą apie savo, kaip dainininko, kelią.

Norisi tikėti, jog tai ne paskutinis garsaus Lietuvos solisto Vladimiro Prudnikovo apsilankymas Želvos mokykloje.

Informaciją  pateikė lietuvių kalbos mokytoja Rasa Povylienė

Grįžti į ankstenį