Renginiai

Poezijos pavasarėlis

 Viena iš tradicinių Želvos vidurinės mokyklos švenčių - ,,Poezjos pavasarėlis", rengiama jau ne vieną dešimtmetį. Šiemet ji buvo neeilinė, o tarptautinio poezijos festivalio ,,Poezijos pavasaris" dalis. Gegužės 24 dieną čia svečiavosi būrys žinomų šalies kūrėjų bei skaitovų: Meilė Marija Kudarauskaitė, Aleksandras Šidlauskas, Zita Mažeikaitė, Irena Plaušinaitytė, Elvyra Pažemeckaitė, Jūratė Sučylaitė, Valdas Daškevičius, taip pat buvęs želvietis Pranas Maželis.

Pasiklausyti poetų susirinko gausus būrys mūsų mokyklos moksleivių, mokytojų, miestelio gyventojų. Svečiai ne tik skaitė savo kūrybą, bet žaismingai mokiniams kalbėjo apie patį kūrybinį procesą - eilių kūrimą. Ši šventė ir vėl visus priartino prie poezijos pasaulio, padėjo pajusti raiškaus žodžio žavesį.

Rasa Povylienė

Grįžti į ankstenį