Renginiai

Netradicinė pamoka

Netradicinė pamoka „Drauge su knyga – įdomiau“

       Spalio 8 dieną, tik  praūžus „Dėdės Rudenėlio derliaus“ šventei mūsų Želvos vidurinėje mokykloje ir miestelyje,  su trečios klasės mokinukais sugužėjome į dar rudens gėrybėmis  kvepiančią bendruomenės salę, kur mus pasitiko miestelio  bibliotekininkė Danguolė Gabinaitienė.  Netradicinėje aplinkoje, apžiūrėję „Dėdės derliaus“ bei  Želvos kultūros namų meno vadovo Juozo Vasiliausko,  kartu skaitėme knygutę, aptarėme ją, juokavome...  Visi kartu nutarėme:  drauge su knyga – įdomiau.   

     Esame dėkingi  savo miestelio bibliotekininkei D. Gabinaitienei  už svetingumą, informaciją, linksmas ir įdomias akimirkas keliaujant į „Stebuklingą knygelių šalį“. Tikiuosi, dar dažnai susitiksime, o mano trečiokai suras  dar daug draugų knygų puslapiuose.

Želvos vidurinės mokyklos pradinio ugdymo mokytoja Jolanta Butkienė

Grįžti į ankstenį