Renginiai

Kalėdų senelis Želvoje

Kalėdų senelis aplankė Želvą

Laikas skaičiuoja paskutiniuosius 2013 metų kalendoriaus lapelius ir pasitinka artėjančias šventes. Stebuklingos Kalėdos jau čia pat. Šių švenčių labiausiai laukia mūsų mažiausieji. Advento laikotarpiu jie stengiasi būti  draugiški, paslaugūs, gerumu besidalinantys su kitais.

Želvos vidurinės mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje „Po angelo sparnu“. Kiekviena klasė paruošė Kalėdines dovanas ir aplankė Želvos katalikiškus senelių namus bei vienišus miestelio gyventojus. Vaikai dovanojo pačių keptus pyragus, sausainius, surinktas vasaros gėrybes.

O už gerus darbus visada atsilyginama. Šiemet ypatingo atlygio sulaukė 1-5 klasių mokiniai ir darželinukai. Gruodžio 20 d. mažuosius želviškius aplankė Kalėdų senelis su pagalbininku Elfu. Jie atvežė pilnus didžiulius maišus dovanų. Vaikai džiaugėsi įvairiaspalviais flomasteriais, parkeriais, saldainiais. Mokykla irgi neliko be dovanų - gavo nešiojamą kompiuterį.

Už gerąjį ir dosnųjį Kalėdų senelį esame dėkingi mūsų rėmėjams VšĮ „Auxilium projektai“.

                                           Pradinio ugdymo mokytoja Janė Tavorienė

 

Grįžti į ankstenį