Renginiai

Finale iškovota trečioji vieta

 Medaliai finalinėse kvadrato varžybose!

Vasario 13 d. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko finalinės Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2004 m. ir jaunesnių) varžybos, kuriose rungėsi Ukmergės r. Želvos, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų, Kauno r. Domeikavos gimnazijų ir Radviliškio r. Baisiogalos mokyklos-darželio pradinukų komandos.

Didžiuojamės, kad nepabūgome didesnių pagal mokinių skaičių visų šių mokyklų pradinukų komandų, užėmėme trečią vietą ir tik nedaug atsilikome nuo Kauno r. Domeikavos gimnazijos priešininkų, kuriems sėkmė atnešė pirmąją vietą bei nuo Radviliškio r. Baisiogalos mokyklos - darželio pradinukų, pelniusių antrąją vietą.

Džiaugiamės, sveikiname ir laukiame kitų laimėjimų!

 
Ukmergės r. Želvos gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja
Jolanta Butkienė
Grįžti į ankstenį