Renginiai

Gynybos diena Želvos gimnazijoje

Gegužės 13 - osios penktadienį  Želvos gimnazijos 5 – Ig klasių mokiniai priimė iššūkį ir nepabūgę išbandymų išžygiavo į Bliūdašilio mišką. Po trumpos mankštos sekė išbandymai.  Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8 – osios rinktinės vyr. ltn. Aivaras Bagdonas su komanda nestokojo minčių ir užduočių mokinių budrumui ir fizinėms galimybėms išbandyti.  Mokiniai mokėsi rikiuotės, išklausę pirmosios pagalbos paskaitą mokėsi tvarstyti lūžius, jėgas išbandinėjo kareiviškose estafetėse, bandė perprasti maskuotės ypatumus, miško tankmėje ieškojo užsimaskavusių draugų.

Pilna įspūdžių ir išbandymų diena neprailgo. Pavargę, tačiau laimingi moksleiviai linksmai žygiavo namo. Gimnazija jau ne pirmus metus organizuoja netradicinio ugdymo dieną, skirtą Gynybos dienai paminėti. Tikimės, kad tai taps gimnazijos tradicija.​

Grįžti į ankstenį