Renginiai

Susitikimas su kariais

Nevyriausybinių organizacijų, Lietuvos valstybės gynybiniams pajėgumams stiprinti koordinacinės taryba kartu su Krašto apsaugos bičiulių ir Vilniaus ukmegiečių klubu inicijavo bendrą Lietuvos kariuomenės ir nevyriausybinių organizacijų, bei Ukmergės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus ir gimnazijų projektą-paskaitų ciklą informacinio karo ir visuomenės pasirengimo pasipriešinimui temomis, Ukmergės rajono savivaldybės gimnazijose.

Mūsų gimnazijoje gegužes 3 d. lankėsi Lietuvos kariuomenės, Krašto apsaugos ministerijos Strateginės komunikacijos departamento Informacinių operacijų skyriaus viršininkas pulkininkas leitenantas Linas Idzelis, nevyriausybinių organizacijų, Lietuvos valstybės gynybiniams pajėgumams stiprinti koordinacinės tarybos pirmininko pavaduotojas Antanas Burokas.

Labai naudingą ir įdomią paskaitą Ig-IVg klasių mokiniams skaitė pulkininkas leitenantas Linas Idzelis.

Grįžti į ankstenį