Renginiai

Konstitucijos egzaminas

Minint 25-ąsias Konstitucijos metines jau vienuoliktus metus iš eilės LR teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite visus Lietuvos piliečius kviečia laikyti Konstitucijos egzaminą.

Tradiciškai prie šios akcijos prisijungia ir mūsų mokykla. Šiais metais egzamine dalyvavo gausus būrys 8-12 kl. mokinių. Dalyviams reikėjo atsakyti į 30 klausimų, atsakiusieji teisingai į 25 ir daugiau klausimų turėjo galimybę patekti į II etapą, tačiau truputį pritrūko sėkmės. Geriausiai sekėsi 10 klasės moksleivėms: Austėjai Kisieliūtei  (22 taškai) ir Godai Mikalajūnaitei (20 taškų).

Ši pilietinė akcija buvo puiki proga mokiniams parodyti ne tik žinias, bet ir pilietiškumą.

Informaciją pateikė istorijos mokytoja Loreta Žilinskienė

Grįžti į ankstenį