Renginiai

Krašto apsaugos diena

Spalio 6 dieną II-IV klasių gimnazistai lankėsi Lietuvos kariuomenės generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre, kuriame vyko Krašto apsaugos dienos minėjimo renginys. Gimnazistai klausėsi paskaitų apie Lietuvos kariuomenės istoriją, saugumo politiką, buvo supažindinti su galimais karo tarnybos būdais. Dalyvavo sukarintuose praktiniuose užiėmimuose: mokėsi taisyklingai mesti granatą, šaudė koviniais ginklais, apžiūrinėjo karinę techniką, važinėjo kariniais šarvuočiais, dalyvavo estafetėse, mokėsi savigynos gudrybių. Pasisėmę kariškos patirties, pasistiprino kareiviška koše.
Šio renginio tikslas - stiprinti vyresnių klasių moksleivių pilietinį bei patriotinį ugdymą.
 
Informaciją pateikė ugdymo karjerai koordinatorė Rūta Miciūtė

 

Grįžti į ankstenį