Renginiai

Knygų Kalėdos 2017

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ šiemet jau septintą kartą pakvietė dovanoti naujų knygų SAVO bibliotekai.  Lapkričio 24 dieną ir mūsų gimnazija prisijungė prie šios gražios akcijos. Nuo pat ryto prasidėjo pasiruošimo darbai.  Visi rinkosi į salę, dalinosi darbais, aptarė dienos veiklas. O 9 valandą gimnazijos mokytojai, uždegę simbolinį aukurą, skaitė legendą apie Ukmergę. Vėliau visi ėjo į savanoriškas veiklas. Vyresnių klasių mokiniai skaitė pradinukams, darželinukams, seneliams senelių namuose, miestelio bibliotekos lankytojams. Kiti mokiniai tuo metu kūrybinėse dirbtuvėlėse gamino kvietimus, skelbimus, plakatus, skirtus ,,Knygų Kalėdoms“. Dar kiti kūrė Kalėdinės knygos lapus. Vėliau pagamintus kvietimus, skelbimus vaikai nešė į miestelį. Aplankė seniūniją, ambulatoriją, girininkiją, parapijos namus, visas miestelyje esančias parduotuves. Visus sveikino su artėjančiom šventėm ir kvietė prisidėti prie akcijos „Knygų Kalėdos“.

Nuveikę visus užsibrėžtus  darbus, mokiniai vėl rinkosi  salėje. Vaikai pristatė sukurtus kalėdinės knygos lapus, kuriuos susegė į gimnazijos „Kalėdinę knygą“, kurią padovanojo gimnazijos bibliotekai.

Daugiau nuotraukų žr. Galerijoje

Informaciją pateikė bibliotekininkė Jolanta Gelūnaitė

Grįžti į ankstenį