Renginiai

Konkursas atkurtos Lietuvos šimtajam gimtadieniui

      Vasario 13 d. Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijoje vyko 7-9 kl. mokinių istorijos, geografijos konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ečiui paminėti. Beveik visų Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai susibūrė tam, kad  paliudytų, kaip domisi savo valstybės istorija, geografija, kultūra,  kokie yra pilietiški ir kūrybingi.

      Konkurse dalyvavo ir Želvos gimnazijos septintokas Jonas Gineika ir devintokas Rokas Kalesnykas. Mokiniai rungėsi mišriose komandose žaisdami žaidimą „Kahoot“, dėliojo dėlionę „Pažink Lietuvą“, dalyvavo protmūšyje „Lietuvos Nepriklausomybei-100“, atliko kūrybinį darbą- rašė „Laišką Lietuvai“. Parašytieji mokinių laiškai sužavėjo komisiją, nes buvo įspūdingi, meniškai įtaigūs, pulsuojantys meile gimtinei.

     Konkurso 1-3 vietų laimėtojai (komandos) buvo apdovanoti Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos diplomais, kiti dalyviai - padėkomis. Džiaugiamės, kad 9 klasės mokinys Rokas Kalesnykas su savo komanda „Geografinis centras“ iškovojo I vietą.

                                                                               Geografijos mokytoja Justina Kuodienė

 


Grįžti į ankstenį