Renginiai

Česlovo Kudabos geografijos konkursas

XVIII nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

     Balandžio 14 dieną Lietuvos edukologijos universitete įvyko XVIII nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas. Kartu su kitais žingeidžiais šalies moksleiviais varžėsi ir   Ukmergės Želvos gimnazijos I g klasės mokinys Rokas Kalesnykas bei II g klasės mokinė Gabija Augustinaitė. Konkursui juos parengė ir lydėjo mokytoja Justina Kuodienė. Šis konkursas  skirtas geografijos mokslo ir žymaus Lietuvos geografo, Nepriklausomybės akto signataro dr. Česlovo Kudabos gamtosauginių idėjų populiarinimui, kūrybiškumo ir meilės gimtajam kraštui ugdymui bei neformaliojo švietimo turtinimui. renginį organizavo LEU Geografijos ir turizmo katedra bei LGD valdybos patvirtintas organizavimo komitetas, kurį sudaro mokslininkai, aukštųjų mokyklų dėstytojai, geografijos mokytojai ir studentai. Šiais metais konkurse dalyvavo 852 mokiniai iš visos Lietuvos.  Tai aštuonioliktasis ir, deja,  paskutinis geografijos konkursas, vykstantis LEU.

Geografijos mokytoja Justina Kuodienė

 
Grįžti į ankstenį