Renginiai

Kitokia geografijos pamoka

      

Spalio 12 d.  Ukmergės rajono Želvos gimnazijos trečių-ketvirtų klasių mokinių grupė lankėsi Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centre. Čia mus pasitiko Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos prezidentė Lina Baublienė. Ji mokiniams pristatė turizmo projektą ,,Surink Lietuvą“, kurio tikslas-  Lietuvos šimtmečio proga paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, bet  ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Asociacijos prezidentė papasakojo  apie dainuojančius Ukmergės balandžius, prie kurių sustojome pasiklausyti ir mes.  Gimnazistams buvo pristatytas Ukmergės  kraštas:  papasakota miesto legenda, vardo kilmės paaiškinimas,  piliakalnis, Ukmergės  senamiestis. Vaizdžiai parodytos Ukmergės lankytinos vietos: žydų kultūrinis paveldas, meniniai akcentai, dvarai. Neįprastai šiltą spalio penktadienį gimnazistai praturtino gimtojo krašto pažinimo akcentais.

                                                                                        Geografijos vyr. mokytoja Justina Kuodienė
Grįžti į ankstenį