Renginiai

Svarbi informacija

SVARBI INFORMACIJA!
Nuo sausio 4 d. 1-4 kl., nuo sausio 6 d. 5-12 kl. mokiniai mokysis nuotoliniu būdu. Nuotolinis mokymas numatytas iki sausio 31 d.
Pradinių klasių mokiniams, kurių tėvai (medikai, slaugytojai, pareigūnai) valdydami epidemiologinę situaciją svarbius darbus privalo atlikti darbo vietoje ir negali užtikrinti vaikų priežiūros namuose, mokykloje bus sudaryta priežiūros grupė. Į pradinio ugdymo priežiūros grupę bus priimti vaikai, kurių tėvai ugdymo įstaigos vadovui pateiks prašymą dėl vaikų priežiūros grupės poreikio ir abiejų tėvų pažymas iš darboviečių, liudijančias, kad tėvai privalo dirbti darbo vietoje ir jų darbas susijęs su epidemiologinės situacijos valdymu. Priežiūros grupių darbo laikas: nuo 8 iki 14 valandos.
Taip pat veiks ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės Želvos ir Žemaitkiemio ikimokyklinio ugdymo skyriuose. Tačiau, negerėjant epidemiologinei situacijai rajone, rekomenduojama vaikus vesti tik tiems tėvams, kurie neturi galimybių prižiūrėti vaikų namuose.
Ypatingai norime atkreipti dėmesį, kad vaikai, kuriems pasireiškia sloga, karščiavimas, kosulys ar kiti ligos požymiai, nebus priimami į ikimokyklines ir priešmokyklines grupes.
Iki karantino pabaigos vaikų priėmimas į grupes ir atsiėmimas į namus organizuojamas lauke.
Tikrai suprantame, su kokiais nepatogumais susiduria vaikų tėveliai ir mokytojai. Visa tai daroma tam, kad liktume sveiki ir kuo greičiau būtų galima organizuoti ugdymą įprastu būdu.
Būkime sveiki!
Grįžti į ankstenį